Locuri de muncă

    agent vanzari horeca - Covasna, România - PRO SOFT & DISTRIB PLUS SRL

    PRO SOFT & DISTRIB PLUS SRL
    PRO SOFT & DISTRIB PLUS SRL Covasna, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Default job background
    Full time
    Descriere
    Agent Vanzari Horeca pentru judetele Harghita- Covasna
    Candidatul Ideal/ Az ideális jelentkező
    Cerinte: /Elvárások:

    Minim studii medii.

    Minimum középfokú végzettség.

    Experienta in domeniul vanzarilor Horeca.

    Értékesítésben szerzett tapasztalat Horeca szférában.

    Persoana comunicativa, extroverta, energica.

    Kommunikatív, extrovertált és energikus személyiség.

    Persuasiune, orientare catre rezultate si gasirea de solutii.

    Meggyőző, eredmény- és megoldásorientáltság.

    Cunoasterea tehnicilor de vanzare si negociere./

    Értékesítési és tárgyalási technikák ismerete.

    Responsabilitate si comportament etic.

    Felelősségteljes és etikus magatartás.

    Cunosterea limbii maghiara si romana

    Magyar és román nyelvek ismerete.
    Descrierea jobului/ Munkaköri leírás
    Responsabilitati principale:/ Fő feladatok:

    Sustine permanent dezvoltarea zonei de vinzari alocate prin:

    Folyamatosan támogatja a kijelölt értékesítési terület fejlődését az alábbiak révén:
    -obtinerea de noi clienti / activarea clientilor potentiali
    új ügyfelek megszerzése / potenciális ügyfelek aktiválása
    - mentinerea parteneriatelor cu clientii existenti
    meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
    - optimizarea vanzarilor si a sortimentatiei la clienti
    az értékesítés és termékskála optimalizálása

    Preia comenzile si incaseaza contravaloarea marfii.

    Rendeléseket vesz fel és beszedi az áruk ellenértékét.

    Viziteaza periodic clientii prevazuti in routing.

    Rendszeresen meglátogatja az útvonaltervezésben szereplő klienseket.

    Realizeaza targetul de vanzari alocat.

    A kitűzött értékesítési cél elérése.

    Participa la programele de dezvoltare de competente organizate de companie.

    Részvétel a vállalat által szervezett készségfejlesztési programokban.
    Se ofera:/ Ajánlunk:

    Salariu fix+comision motivant din vanzarile realizate;

    Fix fizetés + motiváló jutalék az értékesítésből;

    Prima de Craciun si Paste

    Karácsonyi bónusz, Húsvéti bónusz

    Mediu de lucru placut, favorabil dezvoltarii profesionale;

    Kellemes munkakörnyezet, amely elősegíti a szakmai fejlődést;

    Training-uri profesionale in tehnici de vanzare si negociere servicii;

    Szakmai képzések értékesítési és tárgyalási technikákról;

    Masina si telefon de serviciu.

    Szolgálati jármű és telefon.