economist/contabil

    Economist/contabil - Voluntari, România - INOVECO S.R.L.

    INOVECO S.R.L.
    INOVECO S.R.L. Voluntari, România

    3 zile în urmă

    Descriere
    Cerințe:

    Studii medii sau superioare in domeniul economic;
    Experiență în activitatea de contabilitate specifică domeniului HoReCa;
    Cunoștințele de operare Saga Software;
    Cunoștințe de operare pachet MS Office;
    Cunostinte la zi de legislatie financiar-contabila, fiscalitate si contabilitate de gestiune;

    Responsabilitati:

    Verificarea corectitudinii si a legalității intocmirii documentele contabile cu care se lucreaza;
    Înregistrarea documentelelor contabile in sistemul informatic;
    Generarea documentelor de sinteza si rapoarte;
    Gestionarea corecta si arhivarea in bune conditii a documentelor contabile (facturi, contracte, extrase, deconturi, note contabile etc.), conform legislatiei in vigoare;
    Verificarea inregistrarilor corespondente in SPV - e-factura.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si stimulant, alaturi de profesionisti din domeniu;
    Pachetul salarial se negociază in cadrul interviului;
    Beneficii suplimentare, precum abonament servicii medicale si tichete de masa.
    Oportunitati de dezvoltare profesionala.

    Daca esti o persoana ambitioasa, cu abilitati analitice excelente si pasiune pentru economie, te invitam sa aplici pentru pozitia de economist/contabil.