inginer ofertare/contractare/decontare - Săcălaz, România - PROEXIB INSTAL SRL

    PROEXIB INSTAL SRL
    PROEXIB INSTAL SRL Săcălaz, România

    2 zile în urmă

    Ofertare, decontare si contractare in domeniul instalatiilor electrice , sanitare si HVAC
    Responsabilitati:
    - Participa la intocmirea ofertelor si a documentatiei pentru participarea la licitatii;
    - Analizeaza caietele de sarcini primite de la client si propune solutii constructive pentru acestia;
    - Intocmeste calculatii, devize, oferte tehnico-comerciale si dosare de prezentare pentru cererile de oferta primite;
    - Gaseste si propune solutii constructive cat mai adaptate posibilitatilor tehnice si competentelor companiei;
    - Actualizeaza in permanenta solutiile tehnice oferite cu contraofertele existente pe piata si costurile companiei;
    - Emite cereri de oferta catre furnizori/subantreprenori, compara ofertele de pret;
    - Analizeaza si definitiveaza propunerile de contract, impreuna cu seful ierarhic;
    - Lanseaza comenzi catre furnizori/subantreprenori;
    - Intocmeste situatii de lucrari in relatia cu Beneficiarul;
    - Verifica situatiile de lucrari ale subantreprenorilor;
    - Tine evidenta costurilor pe lucrare;

    Cerinte:
    - Studii superioare tehnice, profil instalatii electrice / instalatii in constructii ;
    - Cunostinte de operare PC: MS Office , AUTOCAD
    - Persoana dinamica serioasa, ordonata, responsabila pentru munca depusa.

    Oferta (bonusuri, beneficii):
    - Salariu motivant;
    -Decontare transport casa-lucru;
    - Mediu de lucru placut;