Timişoara

    Manager Departament Curatenie - Timișoara, România - Dhamany FM SRL

    Dhamany FM SRL
    Dhamany FM SRL Timișoara, România

    5 zile în urmă

    Descriere
    Descrierea Postului
    Suntem in cautarea unui Manager al Departamentului de Curatenie dedicat si experimentat pentru a se alatura echipei noastre. Candidatul ideal va fi responsabil de gestionarea si supervizarea tuturor aspectelor legate de curatenie, asigurand ca standardele noastre inalte de curatenie si igiena sunt intotdeauna indeplinite.
    Responsabilitati Principale:

    Managementul si supervizarea echipei de curatenie.
    Planificarea, organizarea si monitorizarea programelor de curatenie.
    Intocmirea ofertelor de pret pentru serviciile de curatenie.
    Verificarea performantei si eficientei angajatilor.
    Stabilirea si mentinerea standardelor inalte de curatenie.
    Gestionarea si rezolvarea problemelor si provocarilor operationale.
    Asigurarea conformitatii cu normele de sanatate si securitate.
    Supervizarea achizitiilor de echipamente si materiale de curatenie.
    Raportare regulata catre managementul superior.

    Cerinte:

    Experienta relevanta in domeniul curateniei si intretinerii, cu abilitati de coordonare a personalului;
    Cunostinte solide despre produsele, echipamentele si tehnicile de curatenie;
    Capacitatea de a lucra eficient sub presiune si de a gestiona multiple sarcini simultan;
    Atentie la detalii si orientare catre rezultate de calitate;
    Abilitati excelente de comunicare si relationare, atat cu angajatii, cat si cu clientii;
    Certificari sau cursuri de specialitate in domeniul curateniei reprezinta un avantaj.

    Beneficii:

    Vei face parte dintr-o echipă tânără și dinamică, unde munca ta este valorizată și apreciată.
    Vei dispune de un telefon de serviciu, un laptop și o mașină de serviciu pentru a-ți eficientiza deplasările.
    Biroul tău va fi situat într-o zonă centrală, accesibilă și modernă a Timișoarei.
    Un program de lucru flexibil, de luni până vineri, între orele 8:00 și 16:30, ce îți permite să menții un echilibru sănătos între viața profesională și cea personală.
    La birou, vei avea mereu la dispoziție apă și cafea, asigurându-ți astfel hidratarea și energia necesară pentru o zi de lucru productivă.

    Daca esti o persoana organizata, responsabila si cu abilitati de lider, te invitam sa aplici pentru pozitia de Manager Departament Curatenie. Oferim un mediu de lucru dinamic, oportunitati de dezvoltare profesionala si un pachet salarial atractiv.