Culegatori legume - Lehliu, România - SC CROWN CHAMP SRL

    SC CROWN CHAMP SRL
    SC CROWN CHAMP SRL Lehliu, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere loc de muncă: Culegători legume - muncitori necalificați
    Compania noastră caută culegători de ciuperci pasionați de agricultură și dornici să se alăture echipei noastre. Dacă sunteți harnici, dornici să învățăți și să vă implicați activ în procesul de recoltare agricolă, vă așteptăm să aplicați pentru poziția de culegător din cadrul echipei noastre
    Cerințe:

    Abilitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiuni simple
    Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită
    Experiența anterioară reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie.

    Responsabilități:

    Culegerea legumelor conform indicațiilor primite
    Sortarea și ambalarea legumelor în mod corespunzător
    Menținerea curățeniei și a ordinii în zona de lucru

    Beneficii:

    Bonus de prezență
    Bonus de performanță
    Transport
    Training
    Contract de muncă / se muncește pe toată perioada anului

    Condiții de lucru: se lucrează la interior

    Beneficiile de a lucra ca și culegători includ posibilitatea de a învăța despre procesul de cultivare a legumelor, de a lucra într-un mediu natural și de a contribui la producția de alimente sănătoase pentru comunitate.
    În plus, veți avea oportunitatea de a lucra alături de o echipă prietenoasă și dedicată, de a vă dezvolta profesional în domeniul agricol și de a beneficia de un mediu de lucru plăcut și stimulant.