Vidrasău

    Lacatus Mecanic - Ungheni - Vidrasau, România - EURO GAS SYSTEMS SRL

    EURO GAS SYSTEMS SRL
    EURO GAS SYSTEMS SRL Ungheni - Vidrasau, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 19 ore în urmă

    Descriere
    Lacatus Mecanic
    Euro Gas Systems este in cautarea unui Lacatus Mecanic talentat pentru a se alatura echipei noastre din departamentul de productie. Daca esti pasionat de domeniul tehnic si detii abilitati excelente de lucru manual, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.
    Responsabilitati principale:

    Asamblarea, montarea si repararea diverselor componente mecanice conform specificatiilor tehnice;
    Utilizarea echipamentelor si uneltelor specifice pentru prelucrarea metalelor;
    Interpretarea schemelor tehnice si a desenelor tehnice pentru executarea corecta a lucrarilor;
    Asigurarea mentenantei preventive si corective a echipamentelor si utilajelor folosite in productie.

    Cerinte:

    Experienta anterioara in domeniul lacatuseriei mecanice;
    Cunostinte solide de mecanica si prelucrarea metalelor;
    Abilitati excelente de lucru manual si atentie la detalii;
    Capacitatea de a lucra atat independent, cat si in echipa;
    Certificat de calificare ca Lacatus Mecanic reprezinta un avantaj.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si stimulant;
    Posibilitati de dezvoltare profesionala si traininguri specializate;
    Pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performanta;
    Beneficii suplimentare precum asigurare medicala privata si tichete de masa, transport asigurat, prime de Paste/Craciun

    Daca esti o persoana harnica, responsabila si dornica sa evolueze intr-un mediu de lucru competitiv, te invitam sa aplici pentru pozitia de Lacatus Mecanic la compania Euro Gas Systems.

  • SC COMOSERV SRL

    Lacatus mecanic

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    SC COMOSERV SRL Târgu Mureș, România Full time

    Lacatus mecanic · COMPETENȚE, APTITUDINI: Nivel de instruire: Absolvent al invatamantului mediu profil tehnic in meseria de lacatus mecanic sau Curs de calificare in meseria mentionata mai sus recunoscut de MECTS. Aptitudini: - spirit de ordine si disciplină -lucru in echipa - re ...