Economist/Contabil - București, România - Upline Accounting SRL

    Upline Accounting SRL
    Upline Accounting SRL București, România

    2 săptămâni în urmă

    Upline angajeaza Economist/Contabil pentru gestionarea contabilității complete a portofoliului alocat. Suntem o echipă unită, lucrăm cu sisteme digitale care ne ajută să eficientizăm munca.

    Responsabilități:

    Introducere documente contabile;
    Întocmire balanțe;
    Întocmire și depunere declarații și situații financiare anuale.

    Cerințe:

    Studii superioare în domeniul economic;
    Experiență de minim 3 ani în contabilitate, preferabil într-o firmă de contabilitate;
    Cunoștințe solide de Saga.

    Beneficii:

    Comision din valoarea portofoliului administrat sau salariu fix, oferindu-vă oportunitatea de a beneficia direct de pe urma succesului și creșterii portofoliului gestionat;
    Flexibilitate în organizarea programului de lucru, cu posibilități de lucru hibrid;
    Acces la tehnologie de vârf și sisteme digitale pentru eficiență maximă.