Reprezentant vanzari - Cluj-Napoca, România - HBZ Romania

    HBZ Romania
    HBZ Romania Cluj-Napoca, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Area Sales Reprezentative, N-V Romaniei
    Sarcini si responsabilitati:

    Responsabil pentru clientii din zona alocata

    Responsabil pentru realizarea obiectivelor companiei pe termen scurt si mediu

    Cunoasterea in detaliu a produselor si competitiei

    Aliniaza obiectivele companiei mama cu cele ale clientilor B2B

    Prezinta produsele companiei catre clienti, lucreaza activ la stabilirea si cresterea sortimentelor active

    Participa activ la traininguri si prezentari de produse B2B si B2C

    Analiza periodica clienti, preturi, produse, competitie

    Viziteaza regulat clientii si magazinele

    Candidatul perfect are:

    Cunostinte limba Engleza nivel basic, MS Office (Excel si Power Point)

    Bune abilitati de comunicare

    Experienta in domeniul Ciclismului

    Mod antreprenorial de gandire

    Orientat catre rezultate

    Activ in rezolvarea oricaror probleme aparute indiferent de natura lor

    Cunostiinte tehnice, (lacate, cilindrii, casti de bicicleta ...) reprezinta un avantaj

    Oferta (bonusuri, beneficii) - Pachet salarial atractiv - Bonuri de masa - Masina de serviciu