Locuri de muncă

    Transator carne - Chitila, România - INTEGRA NEW SRL

    INTEGRA NEW SRL
    INTEGRA NEW SRL Chitila, România

    11 ore în urmă

    Descriere
    Cerinte:
    Nivelul de studii: Minim 8 clase.Calificari / specializari necesare: Cunostinte in domeniul de activitate specific firmei constituie avantaj Diploma calificare transator - constituie avantaj

    Responsabilitati:

    Cunoaste specificatiile tehnice ale fiecarui tip de transare (porc, vita, oaie) ;
    Respecta indicatiile sefului de sectie si isi insuseste instruirile ce au loc in cadrul societatii ;
    Taie semicarcasele pe linie, in banda, transeaza, desozeaza si sorteaza carne ape calitati ;
    Degreseaza carcasele de porc, vita ;
    Defalca in piese mici carcasele de porc, vita si oaie ;
    Desozeaza piesele mici (scot oasele din carne, pulpa antricot etc) ;
    Transeaza carnea, rezultata dupa dezosare, pe sortimente si grupe de muschi;
    Fasoneaza si portioneaza sortimentele si grupele de muschi rezultate din transare si sorteaza carne ape calitati ;
    Cunoaste portiunile anatomice ale semicarcaselor de porc, oaie, sferturi bovina ;
    Asigura in permanenta ordinea si curatenia la locul de munca;

    Beneficii:
    - echipe si mediu de lucru profesioniste;
    -pachet salarial atractiv;
    -tichete de masa;
    -calificare la locul de munca.