Braşov

    Stivuitorist 1 Schimb - Brașov, România - ADECCO RESURSE UMANE SRL

    ADECCO RESURSE UMANE SRL
    ADECCO RESURSE UMANE SRL background
    Adecco Resurse Umane angajeaza pentru unul din clientii sai, un important distribuitor de echipamente si acesorii nealimentatare de catering.

    Cerințe:- Experiență anterioară în operarea stivuitoarelor.- Certificat de stivuitorist valabil.- Abilități bune de comunicare și atenție la detalii.- Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona sarcini multiple.- Respectarea standardelor de siguranță.

    Responsabilități:- Operare eficientă a stivuitorului conform standardelor de siguranță și protocoalelor companiei.- Manipularea și transportul mărfurilor în mod corespunzător în diverse zone ale depozitului.- Colaborarea strânsă cu echipa pentru asigurarea fluxului de lucru eficient.- Respectarea rigorilor de siguranță și a standardelor de lucru.

    Beneficii:
    -Program de lucru 1 schimb(8:00-16:30).-Salariu de la 3500 net.