Ploieşti

    Instalator Aer Conditionat - Ploiești, România - DEPANERO

    DEPANERO
    DEPANERO Ploiești, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Descriere
    Candidatul Ideal
    - Experienta in instalarea aparatelor de aer conditionat si/sau centrale termice; - Permis de conducere categoria B (constituie avantaj);- Personalitate deschisa - foarte bune abilitati de comunicare, relationare si orientare catre client; - Autorizare ISCIR (RSL / RVT) constituie avantaj.
    Descrierea jobului
    - Instalarea aparatelor de aer conditionat si/sau a centralelor termice la domiciliul clientilor si punerea in functiune a acestora; - Gestionarea materialelor si echipamentelor acordate; - Raportarea activitatatii desfasurate conform procedurilor interne. Alte informatii: - Activitatea presupune munca de teren - Programul de lucru este de luni pana vineri, in intervalul 08:00 - 17:00; - Contract de munca pe perioada nedeterminata.