Lucrător depozit - Popești-Leordeni, România - SOF SERVICE SRL

    SOF SERVICE SRL
    SOF SERVICE SRL Popești-Leordeni, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Lucrător depozit
    Compania noastră caută un Lucrător depozit dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și dornică să lucreze într-un mediu dinamic, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Selecteaza / culege produsele pentru fiecare comanda conform facturii, in medie 60 comenzi (300 pozitii) / zi;
    Ambaleaza si pregateste coletele pentru livrare
    Menține curățenia și ordinea în depozit conform standardelor companiei;
    Ajuta la incarcarea si descarcarea marfii la nevoie, ocazional
    Colaborează cu colegii din echipă pentru atingerea obiectivelor comune.
    Depozitul se afla in Popesti Leordeni

    Cerințe:

    Atentie la detalii;
    Corectitudine, punctualitate;
    Abilități bune de organizare și atenție la detalii;
    Spirit de echipa, rezistenta la stres;
    Conditie fizica buna;
    Cunostinte minime utilizare PC;
    Flexibilitate și adaptabilitate la cerințele de lucru variate;
    Cunoasterea produselor de papetarie si birotica reprezinta un avantaj

    Beneficii:

    Salariu atractiv (incepand de la 3700 lei net);
    Ambianță de lucru plăcută și condiții de muncă sigure;
    Asigurare de sanatate ;
    Tichete de masa in valoare de 300 ron;
    Program de lucru L-V, un singur schimb, liber in weekend si sarbatori legale .