Timişoara

    șofer de camion - Timișoara, România - Heinen Gruppe

    Heinen Gruppe
    Heinen Gruppe Timișoara, România

    Găsit în: Talent DE 2A C2 - 1 zi în urmă

    Descriere

    Date de bază

    Trebuie să vorbiți următoarele limbi: Немецкий

    Trebuie să aveți următorul permis de conducere: CE

    Trebuie să prezentați disponibilitate de a lucra în ture și în weekend: Da

    Trebuie să aveți o experiență profesională: Da

    Noi căutăm

    Afacerea noastră de familie există din 1992. Oferim servicii de logistică și transport clienților noștri. Datorită filozofiei companiei de a se baza pe șoferi calificați și echipamente moderne și de a crea soluții pentru toate sarcinile de transport și logistică, compania a fost de la început pe o cale de creștere. În 2009, compania a achiziționat o unitate de transport de m2 în Duisburg, iar în 2020 am reușit să achiziționăm o altă unitate de 7.000 m2 în Duisburg. Pe lângă sediul central din Meerbusch, compania operează prin alte 4 locații din Duisburg (2), Bor (CZ) și Waidhaus.

    Suntem o companie de logistică de înaltă performanță, de dimensiuni medii, cu peste 150 de angajați, 40 de camioane și m2 de spațiu de depozitare.

    Noi oferim

    · Un raport de muncă permanent

    · Formare gratuită, continuă pentru domeniul de activitate al șoferului profesionist

    · O flotă de vehicule modernă și bine întreținută

    · Salariu corect și în funcție de performanță, cu beneficii suplimentare, cum ar fi cheltuieli

    · Diverse bonusuri , cum ar fi bonusul de membru și de prezență

    · Plata la timp

    · Program de lucru regulat (servicii regulate)

    · Formare cuprinzătoare

    · Perspective excelente într-o companie în creștere

    · Persoane de contact fixe cu soluții individuale

    Necesar

    · Permis de conducere clasa CE cu module, certificat ADR si card sofer pentru angajare permanenta permanenta

    · Experiență

    · Simțul responsabilității

    · Onestitate și fiabilitate

    · Conduceti cu atentie

  • REICHHART Logistik Gruppe

    șofer de camion

    REICHHART Logistik Gruppe Timișoara, România

    Date de bază · Trebuie să vorbiți următoarele limbi: Немецкий · Trebuie să aveți următorul permis de conducere: CE · Trebuie să prezentați disponibilitate de a lucra în ture și în weekend: Da · Trebuie să aveți o experiență profesională: Da · Noi căutăm · Șofer (l/f/d) CE, linie ...

    șofer de camion în transportul pe distanțe lungi

    Date de bază · Trebuie să vorbiți următoarele limbi: Немецкий,Engleză · Trebuie să aveți următorul permis de conducere: C,CE · Trebuie să prezentați disponibilitate de a lucra în ture și în weekend: Nu · Trebuie să aveți o experiență profesională: Da · Noi căutăm · Șofer (m/f/d) ...

  • Max Wild GmbH

    Ucenic de șofer profesionist

    Max Wild GmbH Timișoara, România

    Date de bază · Trebuie să vorbiți următoarele limbi: Немецкий · Trebuie să aveți următorul permis de conducere: x · Trebuie să prezentați disponibilitate de a lucra în ture și în weekend: Nu · Trebuie să aveți o experiență profesională: Nu · Noi căutăm · Focalizarea antrenamentul ...