Electrician intretinere si reparatii - SatuMare, România - D-Career

    D-Career
    D-Career SatuMare, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    Căutam Electrician întreținere și reparați pentru compartimentul Întreținere clădiri,

    Profită de oportunitatea de a te alătura unei echipe energice și entuziaste

    Responsabilități:

    • Supravegherea funcționării instalațiilor tehnice ale clădirilor;
    • Instalarea echipamentelor reparate sau fabricate și ajustarea reglajelor mașinii, corectarea programelor de procesare, efectuarea testărilor și crearea documentației corespunzătoare;
    • Stabilirea necesarului de materiale, furnizarea și solicitarea achiziționarii materialelor;
    • Definirea cauzelor defecțiunilor echipamentelor complexe cu componente mecanice, hidraulice, pneumatice, electrice etc.; utilizează sisteme de diagnoză conform cerințelor;
    • Mentenanța și reparația complexă a echipamentelor tehnice (ex. accesorii, utilaje, instrumente etc.);
    • Instalarea și relocarea echipamentelor tehnice complexe (ex. unelte, utilaje, instrumente).

    Cerințe:

    • Pregătire de specialitate corespunzătoare / Scoala profesională;
    • Experiență profesională între 3 – 5 ani;
    • Cunoștințe minime PC.

    Beneficii:

    • Pachet de beneficii competitiv pe piața muncii;
    • Mediu de lucru plăcut și stabil cu oportunități de promovare;
    • Training de inițiere.

    Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu multinațional, te rugăm să aplici și online direct pe site-ul nostru, căutând titlul job-ului: Electrician intretinere si reparatii.

    Toate persoanele care corespund profilului, vor fi contacte in maxim 3 săptămâni.