Cluj-Napoca

    Coordonator productie promotionale-textile - Cluj-Napoca, România - UP CIPTRONIC

    UP CIPTRONIC
    UP CIPTRONIC Cluj-Napoca, România

    1 săptămână în urmă

    Suntem în căutarea unui profesionist dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Coordonator de Producție pentru Personalizarea Produselor. Dacă ai o abordare meticuloasă și abilități excelente de coordonare, ești persoana potrivită pentru această poziție.
    Responsabilitățile includ:Planificarea și organizarea fluxului de lucru pentru a asigura eficiența și respectarea termenelor limită.Supervizarea și coordonarea procesului de personalizare în colaborare cu tehnologul CTC-ist care lansează producția în conformitate cu standardele de calitate ale companiei.Gestionarea echipelor de personalizări în colaborare cu tehnologul CTC-ist care lansează producția, oferind îndrumare și suport pentru a asigura atingerea obiectivelor.Colaborarea strânsă și activă cu agenții de vânzări și cu gestionarii din depozit pentru a asigura comunicarea eficientă și îndeplinirea cerințelor clienților.Supravegherea intrărilor articolelor de personalizat și a ieșirilor de articole personalizate în conformitate cu comenzile.
    Cerințe:Experiență anterioară într-un rol similar într-un mediu de producție este preferată.Abilități excelente de gestionare a timpului și de organizare.Capacitatea de a lucra sub presiune și de a lua decizii eficiente în situații critice.Abilități excelente de comunicare și spirit de echipă.Bun coordonator. Atent la detalii.Disponibil să asimileze cunoștințe solide de utilizare a echipamentelor și tehnologiilor specifice producției personalizate.

  • MODERN GLASS ART SRL

    Responsabil Marketing Online

    6 zile în urmă

    MODERN GLASS ART SRL Cluj-Napoca, România Full time

    DESCRIEREA JOBULUI: · Elaborarea unei directii / strategii de marketing pentru viitor; intelegerea businessului si a produselor comercializate si gasirea solutiilor privind eficienta reclamelor si a comunicarilor. · Conceperea crearea si monitorizarea campaniilor Google Ads, Face ...

  • METZKOV ENGINEERING SRL

    Reprezentant vanzari

    METZKOV ENGINEERING SRL Cluj-Napoca, România Full time

    Descrierea companiei · PATROL SHOP este o societate romaneasca nascuta din pasiune si ambitie. Cu un portofoliu de peste 1000 de Piese si Accesorii pentru Nissan Patrol in stoc, ne propunem sa oferim clientilor zi de zi produse si servicii de calitate, folosindu-ne de experienta ...