Asistent manager
Braşov

    Asistent Manager - Brașov, România - HARSHA ENGINEERS EUROPE

    HARSHA ENGINEERS EUROPE
    HARSHA ENGINEERS EUROPE Brașov, România

    6 zile în urmă

    Alege sa te dezvolti personal si profesional alaturi de noi Harsha Engineers Europe,

    Cerinte:
    Engleza nivel mediu, scris si vorbit
    Cunoastere operare PC, WORD, EXCEL, OUTLOOK
    Abilitati foarte bune de comunicare si organizare
    Persoana sociabila, amabila, atenta la detalii, punctuala
    Experienta anterioara constituie un avantaj dar nu este obligatorie

    Responsabilitati:
    Ofera suport echipei de HR
    Realizarea diferitelor rapoarte de HR
    Inregistrarea si verificarea pontajului
    Gestionarea cartelelor de acces ale angajatilor
    Redactarea documentelor specifice
    Organizarea deplasarilor in tara si strainatate (hotel, bilet de avion, etc.)
    Organizarea transportului angajatiilor in functie de programul de lucru
    Pastrarea legaturi cu medicina muncii
    Asigurarea protocolului
    Arhivarea documentelor
    Beneficii:
    Dezvoltarea profesionala si posibilitati de promovare
    Asigurare medicala
    Asigurare de viata
    Transport asigurat
    Prime de sarbatori
    Prima de bun venit
    Prima de prezenta

  • RENANIA TRADE

    Sales Distributor Manager

    2 zile în urmă

    RENANIA TRADE Brașov, România Full time

    Candidatul IdealCerinte: · Constituie avantaj experienta anterioara de vanzari; · Minim 3 ani de experienta in domeniul produselor industriale (de preferat in domeniul echipamentelor de protectia muncii); · Cunostinte de operare calculator: Word, Excel – nivel avansat; · Cunostin ...