Terapeut remodelare corporala - Ploiești, România - SC BIA SUN SERV SRL

    SC BIA SUN SERV SRL
    SC BIA SUN SERV SRL Ploiești, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Cautam terapeut remodelare corporala care sa lucreze cu aparatura performanta LPG , Ultratone Futura Pro , Tanita, epilare definitiva laser Primelase.
    Se face training pe aparate.

    Cerinte:
    - persoana pasionata de industria de infrumusetare- cursul de cosmetica faciala sau cursul de masaj constituie un plus- seriozitate si dorinta de perfectionare- persoana deschisa , sociabila,

    Responsabilități:- efectuarea evaluării faciale și/sau corporale urmata de elaborarea schemei personalizate de tratament- realizarea tratamentelor faciale, corporale si epilare definitiva cu precizie și profesionalism- menținerea cabinetelor de tratament și curățarea echipamentelor utilizateBeneficii:Salariu fix + procent+ bonus de performantaPrime de sarbatori Cursuri, training-uri de dezvoltareMediu de lucru profesionist și inovator