Bucharest

    Spalator vase - București, România - HRS STAFFING SERVICES S.R.L.

    Pentru unul dintre clientii nostri, restaurant in centrul comercial AFI Cotroceni, recrutam Spalator vase.
    Rolul presupune asigurarea curatarii si spalarii corecte a vaselor si a echipamentului de bucatarie pentru a mentine igiena si eficienta bucatariei restaurantului .
    Responsabilitati:

    Spalarea, clatirea si uscarea vaselor si a ustensilelor de bucatarie.
    Asigurarea curateniei si igienei riguroase a vaselor si a zonei de spalare.
    Manipularea si depozitarea corecta a vaselor spalate pentru a evita deteriorarea sau contaminarea acestora.
    Respectarea procedurilor si regulamentelor de siguranta alimentara.
    Colaborarea cu echipa de bucatarie pentru a asigura fluxul eficient de lucru.
    Mentinerea si curatarea regulata a echipamentelor de spalare.
    Asigurarea disponibilitatii suficiente de vase si echipamente de gatit pentru a satisface nevoile restaurantului.
    Contribuirea la igiena generala a restaurantului, inclusiv curatarea periodica si dezinfectarea zonelor de lucru.
    Mentinerea curateniei in zona de luat masa si mentinerea curateniei in zona de toalete.
    Raportarea defectiunilor echipamentelor sau a necesitatii de inlocuire a vaselor.

    Competente si abilitati:

    Capacitatea de a lucra intr-un mediu agitat si sub presiune in perioadele aglomerate.
    Atent la detalii si preocupat de igiena si curatenie.
    Abilitatea de a respecta procedurile si standardele de lucru.
    Abilitatea de a colabora si de a comunica eficient cu colegii.
    Experienta anterioara in domeniul curateniei sau al muncii in bucatarie- nice to have.

    Doar candidatii eligibili vor fi contactati in maxim 2 saptamani. Toate informatiile vor fi tratate ca fiind strict confidentiale.

  • DEPANERO București, România Full time

    Stii ca te potrivesti daca ai: · - Cunostinte privind principiu de functionare a electrocasnicelor (frigidere, combine frigorifice, congelatoare, masini de spalat rufe/ uscatoare, masini de spalat vase, aragazuri, plite, hote, etc.);- Inclinatie si indemanare tehnica;- Capacitate ...

  • HRS STAFFING SERVICES S.R.L.

    Muncitor Bucatarie

    3 zile în urmă

    HRS STAFFING SERVICES S.R.L. București, România Full time

    Pentru unul dintre clientii nostri, restaurant in centrul comercial AFI Cotroceni, recrutam Muncitor Bucatarie - Spalator vase. · Rolul presupune asigurarea curatarii si spalarii corecte a vaselor si a echipamentului de bucatarie pentru a mentine igiena si eficienta bucatariei re ...