Office Manager - Cornu, România - Energocons Invest Srl

    Energocons Invest Srl
    Energocons Invest Srl Cornu, România

    3 săptămâni în urmă

    Descriere
    Candidatul Ideal
    Căutăm un Office Manager cu abilități excelente de organizare și o înțelegere solidă al managemtului de proiect. Responsabilitățile includ gestionarea eficientă a activităților zilnice ale biroului, contribuind la marketingul firmei și sprijinirea echipei în elaborarea documentațiilor pentru licitații și alte documentații conexe. Rolul necesită o persoană proactivă, cu o atitudine orientată spre soluții și abilități excelente de comunicare.

    Cerințe:

    Studii superioare în economie;
    Experiență în managementul proiectelor finanțate din fonduri nerambursabile sau domenii conexe constituie un avantaj;
    Abilități excelente de organizare și planificare;
    Cunoștințe bune de marketing și gestionare a conținutului online;
    Experiență în elaborarea documentațiilor pentru licitații constituie un avantaj;
    Capacitatea de a lucra eficient în condiții de termene limită și multitasking;
    Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă;
    Cunoștințe solide de operare PC (MS Office, software specific de birou);
    Abilități conceptuale în realizarea de materiale scrise;
    Abilități de lucru simultan pe mai multe proiecte și activități;
    Disponibilitate pentru deplasare;

    Descrierea jobuluiResponsabilități:

    Organizarea și gestionarea operațiunilor zilnice ale biroului pentru asigurarea unei bune funcționări;
    Coordonarea cu diferite departamente pentru a asigura eficiența și eficacitatea proceselor interne;
    Contribuția la strategiile de marketing, inclusiv gestionarea și actualizarea conținutului pe site-ul firmei;
    Participarea la elaborarea și pregătirea documentațiilor necesare pentru licitații alte documentații conexe;
    Gestionarea agendei de întâlniri, organizarea evenimentelor și întâlnirilor de afaceri;
    Asigurarea conformității cu politicile și procedurile firmei;

    Ce oferim:

    Oportunitatea de a lucra într-o firmă de proiectare în domeniul fondurilor europene/fonduri;
    Mediu de lucru profesionist;
    Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv;
    Oportunități de dezvoltare profesională și personală;