Timişoara

    Recepționer hotel - Timișoara, România - Zet Hotel

    Zet Hotel
    Zet Hotel Timișoara, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Recepționer Hotel
    Îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și să lucrezi într-un mediu plin de oportunități? Hotelul nostru caută un Recepționer dedicat și pasionat de industria ospitalității.
    Responsabilități:

    Primirea oaspeților cu profesionalism și cordialitate la sosirea lor în hotel.
    Efectuarea check-in și check-out-ului oaspeților conform procedurilor stabilite.
    Rezolvarea solicitărilor și problemelor oaspeților cu promptitudine și eficiență.
    Asigurarea unei comunicări fluide între diferitele departamente ale hotelului pentru a oferi cea mai bună experiență oaspeților.
    Gestionarea rezervărilor, a plăților și a documentelor necesare.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în domeniul ospitalității reprezintă un avantaj.
    Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonale.
    Capacitatea de a lucra sub presiune și de a rezolva problemele cu calm.
    Cunoștințe de limba engleza.
    Atenție la detalii și orientare către satisfacerea nevoilor oaspeților.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu elegant și rafinat.
    Pachet salarial motivant.
    Posibilitatea de a interacționa cu oaspeți din diverse culturi și de a-ți dezvolta abilitățile de comunicare.
    Ambianța plăcută a unei echipe unite și prietenoase.

    Dacă ești o persoană entuziastă, cu o atitudine pozitivă și dornică să oferi servicii de calitate, te așteptăm în echipa noastră ca Recepționer Hotel