Picker / Receptionist Marfa - Voluntari, România - PROHUMAN APT SRL

    PROHUMAN APT SRL
    PROHUMAN APT SRL Voluntari, România

    6 zile în urmă

    Compania noastră caută colegi pentru rolul de Picker si Operator Receptie marfa pentru a se alătura echipei noastre din Pipera. Această poziție este ideală pentru cineva care dorește să lucreze într-un mediu dinamic și să facă parte dintr-o echipă de succes.
    Locatie: Bulevardul Pipera, langa rond/OMV.
    Program de lucru: Luni-Vineri, 06:00-14:30 si 12:30-21:00, o saptamana cu o saptamana.
    Experienta nu este necesara, acceptam persoanele de toate varstele si din diferite domenii. Seriozitatea este cea mai importanta, fiind in cautarea unor persoane stabile si flexibile in ceea ce priveste activitatea.
    Responsabilități:

    Pregătirea comenzilor și manipularea produselor conform instrucțiunilor;
    Verificarea calității și cantității produselor înainte de expediere;
    Etichetarea și ambalarea corectă a produselor;
    Manipularea și transportul în siguranță a produselor folosind echipamentele adecvate;
    Menținerea curățeniei și ordinei în zona de lucru;
    Colaborarea cu colegii pentru a asigura o eficiență maximă a operațiunilor.

    Cerințe:

    Experiență anterioară într-un rol similar este un avantaj;
    Abilitatea de a lucra într-un mediu rapid și solicitant;
    Atenție la detalii și capacitatea de a respecta instrucțiunile;
    Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii;
    Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în schimburi, inclusiv în weekend-uri și sărbători;
    Capacitatea de a ridica și de a transporta greutăți medii.

    Beneficii:

    Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv;
    Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei;
    Mediu de lucru plăcut și dinamic;
    Echipamente moderne și tehnologie de ultimă generație;
    Program flexibil și posibilitatea de a lucra în schimburi;
    Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă de succes și de a contribui la creșterea companiei.