Buzău

    Agent vanzari Buzau - Buzău, România - TREI BRUTARI SA

    TREI BRUTARI SA
    TREI BRUTARI SA Buzău, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Descriere
    TREI BRUTARI Buzau isi mareste echipa de Vanzari
    Daca iti place sa comunici cu oamenii, esti o persoana ambitioasa, perseverenta si dinamica, te invitam sa vii la noi in echipa
    Vei primi un pachet variat de compensatii si beneficii:

    Bonus lunar, prin care iti rasplatim performanta;
    Masina de serviciu;
    Card de tichete de masa;
    Suport pentru evenimentele speciale din viata ta;
    Participarea la traininguri, cu sesiuni de feedback.

    Uite care vor fi responsabilitatile tale:

    Vei avea ca obiectiv principal identificarea de noi clienti si cresterea portofoliului companiei (clienti si produse vandute);
    Vei asigura realizarea si implementarea strategiei de vanzari a produselor companiei la clientii din aria de responsabilitate, atat pe parte de comert traditional cat si comert modern;
    Vei avea de atins obiective valorice si cantitative stabilite prin planul de vanzari, pe zona alocata;
    Vei urmari modul de prezentare al produselor companiei in reteaua comerciala din zona alocata;
    Vei realiza previzionarea vanzarilor, pentru evitarea lipsei produselor pe stoc;
    Vei face analize de piata si monitorizarea concurentei;
    Vei trata cu profesionalism toate problemele aparute, vei asculta activ si vei trata eficient toate obiectiile clientilor.

    Nu vei face asta singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni
    Ne dorim ca tu sa vii cu:

    Experienta de minim 2 ani in activitatea de vanzari – zona FMCG constituie un avantaj;
    Permis auto categ. B;
    Domiciliul in Buzau sau imprejurimi;
    Minim studii medii (studiile superioare economice constituie un avantaj);
    Cunostinte operare PC: Word, Excell, PowerPoint;
    Abilitati dе relationare si comunicare, gandire logica si structurata, memorie buna, atentie la detalii;
    Abilitati dе negociere si prezentare;
    Capacitate de invatare rapida, perseverenta si implicare in tot ceea ce iti propui sa realizezi;
    Temperament echilibrat, capacitate dе a gestiona optim situatiile dificile/conflictuale;
    Dorinta de a invata continuu si a te dezvolta profesional;
    Atitudine pozitiva si proactiva.

    Cine suntem noi?
    Trei Brutari este unul dintre cei mai mari producatori de paine si biscuiti din Romania, cu 3000+ TO paine/luna, 400+ angajati, 3 fabrici în Romania: Targoviste, Buzau, Iasi si un birou in Bucuresti.Printre brandurile cu notorietate din portofoliu, se numara:

    Paine: Boiereasca, cea mai vanduta paine la nivel national, Stela Franzela, Semintele Pamantului, Campeneasca
    Biscuiti: Populari si Poieni - o marca cu istorie de peste 50 ani in industria biscuitilor din Romania
    Covrigei: Grand Papa

    La nivel national, produsele noastre sunt prezente pe piata prin intermediul mai multor canale de distributie: mari lanturi de magazine, comert traditional, distribuitori specializati.
    Cu ajutorul tehnologiei de ultima generatie si maiestriei brutarilor nostri, reusim sa oferim consumatorilor nostri, produse de calitate, cu gust deosebit
    De ce sa faci parte din echipa? De peste 14 ani, in Trei Brutari se scriu povesti de succes. Povestile sunt scrise de intreaga echipa, oameni care se sprijina reciproc in momentele grele si stiu sa se si bucure impreuna de succesele obtinute

  • TREI BRUTARI SA

    Manager vanzari Buzau

    TREI BRUTARI SA Buzău, România Full time

    Ce ar trebui sa ai, ca sa vii in echipa noastra?- un simt dezvoltat al afacerilor- sa fii comunicativ si creativ- sa fii intotdeauna convingator in relatia cu clientii- sa fii capabil sa motivezi si sa conduci echipa- abilitati de vanzari, negociere si organizare- competente IT : ...

  • Silvesrom S.R.L.

    Agent vanzari

    Silvesrom S.R.L. Buzău, România Full time

    Vanzare pe judetele Bacau,Vrancea,Buzau a produselor fieroase procesate de firma noastra:panouri bordurate zincate ,plase gard sudate si impletite ,plasa rabitz, sarma ghimpata . · Candidatul ideal · Agent de vanzari cu minim 5 ani experienta in vanzari materiale de constructii-d ...

  • LIBRA INTERNET BANK SA

    Manager Relatii cu Clientii Agribusiness

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 ore în urmă

    LIBRA INTERNET BANK SA Buzău, România Full time

    SCURTA DESCRIERE: · In rolul de Manager Relatii cu Clientii (sau pe scurt, CRM) vei avea oportunitatea de a lucra in echipa de Vanzari Agribusiness - Sucursala Buzau. Principalul obiectiv al echipei este acela de a oferi potentialilor clienti Agribusiness solutii financiare potri ...