Ploieşti

    Cosmetician/ operator epilare cu laser PLOIESTI - Ploiești, România - DermEpil

    DermEpil
    DermEpil Ploiești, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere Post: Cosmetician/Operator Epilare cu Laser PLOIESTI
    Esti pasionat de frumusete si esti in cautarea unei noi oportunitati de cariera in domeniul cosmeticii? Esti la locul potrivit Suntem in cautarea unui cosmetician/operator cu experienta in epilarea cu laser pentru a se alatura echipei noastre.
    Responsabilitati:

    Realizarea de tratamente de epilare cu laser conform standardelor de calitate;
    Consultarea clientilor si oferirea de recomandari personalizate;
    Intretinerea echipamentelor si a instrumentelor folosite in cadrul tratamentelor;
    Mentinerea curateniei si igienei la locul de munca;
    Pastrarea unei evidente precise a clientilor si a tratamentelor efectuate.
    incasarea serviciilor efectuate.

    Cerinte:

    Experienta anterioara in epilarea cu laser;
    Certificare valida in domeniul cosmeticii;
    Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii;
    Atentie la detalii si orientare catre rezultate de calitate;
    Capacitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesional si dinamic;
    Traininguri si cursuri de specializare pentru dezvoltarea continua a abilitatilor;
    Pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performanta;
    Pachet de beneficii care include asigurare medicala privata si alte facilitati.

    Daca esti o persoana entuziasta, dornica sa invete si sa se dezvolte in domeniul cosmeticii, te asteptam sa aplici pentru postul de cosmetician/operator epilare cu laser. Alatura-te echipei noastre si ajuta-ne sa oferim servicii de calitate superioara clientilor nostri