Iaşi

    Agent Transport - Iași, România - Agent transport

    Agent transport
    Agent transport Iași, România

    5 zile în urmă

    Descriere
    We are looking for a colleague in the Sales Department
    Ищем коллегу по продажам
    Suntem in cautarea unui Agent transporturi - Vânzări.
    Avem nevoie de un/o coleg/-ă dedicat/-ă și motivat/-ă pentru a se alătura echipei noastre.
    Dacă ești o persoană organizată, comunicativă, îți place să interacționezi cu oamenii și vorbești (obligatoriu) limbile rusă și engleză la nivel avansat, această poziție este potrivita pentru tine.
    Responsabilități:
    - Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata
    - Identificarea si prospectarea activa a potentialilor clienti
    - Promovarea produselor si serviciilor cămpaniei
    - Stabilirea si mentinerea relatiilor de lunga durata cu clientii existenti
    - Coordonarea si organizarea transportului marfurilor
    - Asigurarea respectarii termenelor de livrare si a calitatii serviciilorIntocmirea rapoartelor de vanzari si a documentelor necesare
    Cerințe:
    - Cunoașterea limbilor Rusă și Engleză la nivel Avansat (C1-C2)
    - Experiența anterioara in vânzări si transport constituie un avantaj
    - Abilitați excelente de comunicare si negociere
    - Capacitatea de a lucra independent si de a lua decizii rapide
    - Permis de conducere categoria B
    - Cunoștinte solide de operare PC (Microsoft Office)
    - Atenție la detalii si orientare către rezultate
    Beneficii:
    - Pachet salarial motivant
    - Oportunități de dezvoltare profesională
    - Mediu de lucru dinamic si plăcut
    - Echipă tânără si profesionistă
    Daca ești o persoană ambițioasă, cu abilitați de vânzare si organizare, te așteptăm sa aplici pentru poziția de Agent transporturi - vânzări. Alătură-te echipei noastre si vei avea oportunitatea de a contribui la succesul companiei noastre si de a-ti dezvolta cariera in domeniul vânzărilor.