Locuri de muncă

    operator statie betoane - Chiajna, România - ALS BETON

    ALS BETON
    ALS BETON Chiajna, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Descriere
    Operator Statie Betoane
    Compania noastră caută un Operator Statie Betoane dedicat și calificat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană responsabilă, atentă la detalii și dornică să lucreze într-un mediu dinamic, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Operarea și monitorizarea echipamentului din statia de betoane conform standardelor de siguranță;
    Asigurarea calității betonului produs conform specificațiilor tehnice;
    Întreținerea și curățarea regulată a echipamentului și a zonei de lucru;
    Colaborarea cu echipa pentru îmbunătățirea proceselor operaționale;
    Respectarea regulilor de mediu și de sănătate și securitate în muncă.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în operarea echipamentelor din domeniul construcțiilor sau similar;
    Abilități tehnice și atenție la detalii;
    Capacitatea de a lucra eficient în echipă;
    Cunoștințe de bază în domeniul construcțiilor reprezintă un avantaj;
    Certificat de operator utilaje reprezintă un plus.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-o companie respectată în domeniul construcțiilor;
    Training și dezvoltare profesională continuă;
    Pachet salarial motivant și beneficii suplimentare;
    Ambianță de lucru plăcută și echipă prietenoasă;
    Oportunități de avansare în cadrul companiei.

    ALS BETON este una dintre cele mai importante companii ce activeaza in domeniul materialelor de constructii din Romania. Dacă ești o persoană harnică, dornică să învețe și să se dezvolte într-un mediu dinamic, te încurajăm să aplici pentru poziția de Operator Statie Betoane. Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu tine