Stivuitorist - Brașov, România - ADECCO RESURSE UMANE SRL

    ADECCO RESURSE UMANE SRL
    ADECCO RESURSE UMANE SRL Brașov, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    ADECCO RESURSE UMANE SRL background
    Adecco Resurse Umane, recruteaza pentru clientul sau, un important producator de piese auto din judetul Brasov, stivuitorist.

    Responsabilități:- Operare eficientă a stivuitorului conform standardelor de siguranță și protocoalelor companiei.- Manipularea și transportul mărfurilor în mod corespunzător în diverse zone ale depozitului.- Colaborarea strânsă cu echipa pentru asigurarea fluxului de lucru eficient.- Respectarea rigorilor de siguranță și a standardelor de lucru.

    Beneficii:- Spor de Noapte: 25% adițional la salariul de bază pentru orele lucrate în timpul nopții.- Plată Dublă pentru Orele Suplimentare: 200% - Tichete de Masă: 35 Ron/zi.- Subvenție la Cantină:8 lei/zi pentru a vă bucura de o masă caldă în timpul programului de lucru.- Transport Asigurat: Oferim transport asigurat din diverse zone, inclusiv Brasov, Fagaras, Rasnov, Zarnesti, Tohan, Zizin, Tarlungeni și altele.

    Cerințe:- Experiență anterioară în operarea stivuitoarelor.- Certificat de stivuitorist valabil.- Abilități bune de comunicare și atenție la detalii.- Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona sarcini multiple.- Respectarea standardelor de siguranță.