Braşov

    Automatist PLC - Brașov, România - InWorkS

    InWorkS
    InWorkS Brașov, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    InWorkS angajează automatist PLC cu/ fără studii superioare

    Responsabilități:
    - Dezvoltare și implementare de soluții utilizând PLC Siemens și/sau Rockwell- Dezvoltаre softwаrе PLC & SCADA Siemens/Allen-Bradley- Dezvoltare de concepte pentru rezolvarea cerințelor de automatizare pentru domenii industriale ca industria alimentară, chimică și farmaceutică concretizate în arhitecturi de sisteme de automatizare- Realizarea de teste functionale, optimizări până la aprobarea finală și predarea către client- Pregătirea și crearea documentației de utilizare pentru proiectele realizate- Service sisteme de automatizare, Siemens/Allen-Bradley

    Beneficii:
    - Salariul competitiv
    - Prime pe proiecte în funcție de performanță
    - Prime de sărbători
    - Tichete de masă lunare
    - 24 zile de concediu de odihnă anual
    - Abonament de sănătate la o clinică privată
    - Contract pe perioadă nedeterminată

    Cerintele postului:
    ➢ Dacă există certificări pe partea de Siemens sau/și Rockwell un +➢ Engleză– Germană, Italiană un +➢ Permis B➢ Capacitatea de a lucra în echipă;➢ Abilități de comunicare;➢ Capacitatea de a lucra sub presiune;

    Alte informații utile:
    - Disponibilitate la deplasări în țară și în străinătate pentru întâlniri, teste și punere în funcțiune- aprox. 30% din program.

    Suntem aici să te cunoaștem
    Vom examina toți candidații și vom selecta persoanele a căror calificare pare să răspundă nevoilor noastre. Vom analiza cu atenție cererea dvs. în timpul screening-ului inițial și vă vom contacta dacă sunteți selectat să continuați procesul de recrutare.