Angajam Stivuitorist - Ungheni, România - PROHUMAN APT SRL

    PROHUMAN APT SRL
    PROHUMAN APT SRL Ungheni, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Angajam Stivuitorist
    Suntem în căutarea unui stivuitorist dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți abilități excelente de operare a stivuitorului și vă bucurați de un mediu de lucru dinamic, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru dvs.
    Responsabilități:

    Manipularea și transportul mărfurilor folosind stivuitorul conform standardelor de siguranță
    Încărcarea și descărcarea mărfurilor din camioane sau containere
    Verificarea stocurilor și asigurarea precisiei înregistrărilor
    Menținerea echipamentului în condiții bune de funcționare și raportarea oricăror defecțiuni
    Colaborarea cu echipa pentru a asigura o flux de lucru eficient

    Cerințe:

    Experiență anterioară în operarea stivuitorului
    Certificare în operarea stivuitorului
    Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii
    Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și solicitant
    Atestat ISCIR

    Programul se afla in 3 schimburi (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00) L-V
    Beneficii:

    Tichete de masa de 40 de lei/zi
    Bonus de sezon min 500 BRUT - max 2000 BRUT
    Prima de paste (daca sunteti angajat in perioada de paste)
    Spor de noapte (25%), de weekend(100%), de sarbatori legale (200%), si ore suplimentare (100%)
    Transport decontat
    Abonament medical Regina Maria

    Dacă sunteți o persoană responsabilă, dornică să învețe și cu o atitudine pozitivă, vă încurajăm să aplicați pentru poziția de stivuitorist. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre