Drobeta-Turnu Severin

    Asistent proiect - Drobeta-Turnu Severin, România - Stroescu CO

    Stroescu CO
    Stroescu CO Drobeta-Turnu Severin, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Asistent Proiect
    Suntem în căutarea unui Asistent de Proiect dedicat și entuziast pentru a se alătura echipei noastre din cadrul companiei noastre inovatoare. Dacă ești o persoană organizată, cu abilități excelente de comunicare și dornică să învețe și să crească profesional, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Asistarea managerului de proiect în planificarea, implementarea și monitorizarea proiectelor
    Scrierea proiectelor
    Monitorizarea proiectelor
    Realizarea dosarelor și arhivarea acestora
    Analiza baze de date, relationare cu terți
    Colectarea și analizarea datelor relevante pentru proiecte
    Comunicarea eficientă cu membrii echipei și alte părți implicate în proiecte
    Asigurarea respectării termenelor limită și a standardelor de calitate
    Identificarea și soluționarea problemelor care pot apărea pe parcursul proiectelor

    Cerințe:

    Studii superioare finalizate într-un domeniu relevant
    Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă
    Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă
    Atenție la detalii și capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan
    Cunoștințe solide de operare PC (Microsoft Office, Excel, PowerPoint)

    Beneficiile de a lucra ca Asistent de Proiect în cadrul companiei noastre includ oportunități de dezvoltare profesională, un mediu de lucru dinamic și provocator, precum și posibilitatea de a lucra alături de profesioniști talentați din domeniu.
    Dacă ești o persoană proactivă, orientată către rezultate și dornică să-ți aduci contribuția la proiecte interesante, te încurajăm să aplici pentru această poziție și să faci parte din echipa noastră

  • Stroescu CO Drobeta-Turnu Severin, România Full time

    Job Description: Inginer Constructor/Asistent șantier · Suntem în căutarea unui Inginer Constructor/Asistent șantier dedicat și pasionat de domeniul construcțiilor pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană proactivă, cu abilități tehnice solide și dornică să se im ...