Bucharest

    Tehnician HoReCa - București, România - ALKA TRADING CO SRL

    ALKA TRADING CO SRL
    ALKA TRADING CO SRL București, România

    1 săptămână în urmă

    Suntem în căutarea unui tehnician dedicat și pasionat în domeniul cafelei, care să se alăture echipei noastre în oferirea de servicii de instalare, mentenanță și remediere a aparatelor destinate sectorului HoReCa și birourilor.
    Cerințe:
    - Studii medii sau calificare într-un domeniu relevant;
    - Experiență anterioară în domeniul HoReCa și/sau experiență relevantă în instalare și mentenanță a aparatelor de cafea constituie un avantaj;
    - Competențe tehnice solide și capacitatea de a înțelege și de a remedia diverse probleme tehnice;
    - Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări la locațiile clienților;
    - Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală;
    - Atitudine proactivă și orientare către rezolvarea problemelor;
    - Cunoștințe de limbă engleză la nivel mediu.

    Responsabilități:
    - Instalarea și pregătirea echipamentelor specifice preparării cafelei la locațiile clienților conform standardelor și cerințelor acestora;
    - Realizarea lucrărilor de mentenanță periodică pentru a asigura funcționarea optimă a echipamentelor;
    - Identificarea și remedierea rapidă a defectelor aparatelor de cafea în locațiile clienților;
    - Monitorizarea periodică a pieței pentru a identifica nevoile și tendințele clienților și a oferi soluții adecvate;
    - Comunicarea eficientă și profesională cu clienții pentru a asigura satisfacția acestora și a răspunde prompt la întrebările și solicitările lor;
    - Îndeplinirea altor sarcini și responsabilități atribuite de către managerul de departament sau conducerea companiei.

    Beneficii:
    - Oportunitatea de a lucra într-un domeniu dinamic;
    - Training și dezvoltare continuă în domeniul cafelei și al echipamentelor asociate;
    - Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare;
    - Mediu de lucru plăcut într-o echipă dedicată și profesionistă.

    Vă mulțumim pentru interesul manifestat în a deveni parte din echipa noastră

  • Maxigel - echipamente horeca

    Tehnician echipamente horeca

    4 zile în urmă

    Maxigel - echipamente horeca București, România Full time

    Tehnician echipamente horeca · Suntem în căutarea unui coleg serios si priceput care să se alăture companiei noastre, lider in Romania domeniul echipamentelor horeca. · Responsabilitățile dumneavoastră principale vor include instalarea și repararea echipamentelor horeca, cum ar f ...

  • ADECCO RESURSE UMANE SRL

    Tehnician Mentenanta

    3 zile în urmă

    ADECCO RESURSE UMANE SRL Bukarest, România Full time

    Adecco Resurse Umane recruteaza un Tehnician Mentenanta pentru clientul sau ce activeaza in industria Horeca. · Responsabilitati: · - Efectueaza periodic operatii de intretinere si reparatii la echipamentele din domeniul HoReCa; · - Asigura punerea in functiune a echipamentelor d ...

  • Smart ID Technology

    Tehnician service

    2 săptămâni în urmă

    Smart ID Technology București, România Full time

    Suntem #SmartPeople într-o companie de tehnologie care își susține clienții ce activează în industriile de retail, logistică, producție, HoReCa și utilități, să achiziționeze, să construiască, să dezvolte, să creeze și să crească cu cele mai bune soluții hardware și cu cele mai p ...