Sibiu

    Manipulant Marfuri - Sibiu, România - ADECCO RESURSE UMANE SRL

    ADECCO RESURSE UMANE SRL
    ADECCO RESURSE UMANE SRL Sibiu, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    ADECCO RESURSE UMANE SRL background
    Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii săi, un important furnizor de soluții moderne de curierat, manipulant mărfuri.
    Responsabilități:

    Recepționarea, depozitarea și expedierea mărfurilor;

    Pregătirea comenzilor conform documentelor de însoțire;

    Operarea stivuitoarelor și a altor echipamente de manipulare a mărfurilor;

    Menținerea curățeniei și ordinii în depozit;

    Respectarea procedurilor de siguranță și securitate a muncii.

    Cerințe:

    Experiență anterioară ca manipulant marfuri constituie un avantaj;

    Abilitatea de a ridica și transporta greutăți;

    Capacitate de organizare și planificare a timpului;

    Atitudine pozitivă și spirit de echipă.

    Oferim:

    Salariu net de la 2000 lei;

    Tichete de masă 30 lei/zi;

    Program de lucru flexibil (2 schimburi, luni-vineri):

    09:30 – 17:30

    21:00 – 05:00

    Mediu de lucru plăcut și o echipă dinamică;

    Posibilitatea de dezvoltare profesională