Stivuitorist

    Stivuitorist - Crevedia, România - Vitall srl

    Vitall srl
    Vitall srl Crevedia, România

    1 săptămână în urmă

    SC Vitall este in cautarea unui Stivuitorist pentru abatorul de pasari din Crevedia
    Oferim pachet salarial atractiv

    Cerinte:
    - atestat de stivuitorist avizat ISCIR ( doar pentru stivuitorist)
    - indemanare si seriozitate

    Responsabilitati:
    Incarca si descarca marfa din depozit ;

    Asigura integritatea si securitatea marfurilor preluate de la cantarul din productie
    Pregateste comenzile de marfa ce urmeaza a fi livrate in aceeasi zi sau a doua zi;
    Responsabil cu ambalarea produselor din tunelurile de congelare;
    Strange lazile si carucioarele de marfa si le preda departamentului de igienizare si productie;
    Mentine curatenia si ordinea in depozit si in fata rampelor de livrare;
    Respecta programul de lucru stabilit prin contractul de munca;
    Satisface in timp util comenzile pentru incarcarea - descarcarea marfurilor necesare sau care sunt cerute in mod curent de clienti

    Punctul de lucru este in Crevedia, judetul Dambovita

    Oferta (bonusuri, beneficii):
    - Salariu motivant
    - Tichete de masa
    - Asigurare medicala de sanatate
    - Masa de pranz asigurata