Brăila

    ajutor sef casa amanet - Brăila, România - TEHNO VEST SRL

    TEHNO VEST SRL
    TEHNO VEST SRL Brăila, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă

    Descriere
    Candidatul ideal
    - studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat; - abilitați de comunicare; - corectitudine, implicare, seriozitate; - cunoștințe de operare PC; - atenție distributiva, atenție la detalii; - atitudine pozitiva; - program full time; - dorința de învățare si perfecționare;
    Descrierea jobului
    RESPONSABILITATI: - amabilitate si interacțiune cu clienții; - verificarea si evaluarea obiectelor gajate (obiecte din metale prețioase); - întocmirea documentației pentru acordarea împrumuturilor (încasarea comisioanelor, prelungirea si lichidarea contractelor de împrumut); - efectuarea plaților si încasărilor; - evidenta primara a documentelor in punctul de lucru. BENEFICII: - activarea într-o companie de succes; - posibilitatea de formare şi perfecţionare profesională; - siguranţa locului de muncă; - seriozitate; - salariu, comision, tichete de masa

    Descrierea companiei
    . TEHNO VEST . activează in domeniul financiar de peste 25 de ani si are ca obiect de activitate
    " alte activități de creditare" prin case de amanet