REPREZENTANT VANZARI
Bacău

    Reprezentant Vanzari - Bacău, România - Vascar

    Vascar
    Vascar Bacău, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă

    Descriere
    -Buna
    Daca ai deschis acest anunt probabil iti doresti o schimbare.
    Esti o persoana comunicativa, ambitioasa si energica?
    Iti doresti sa lucrezi intr-o companie in continua dezvoltare?
    Ai experienta in vanzari in piata de FMCG de minim 2 ani?
    Iti place sa identifici nevoile clientilor si sa propui solutii rapide si viabile?
    Reusesti sa-ti expui clar si cu usurinta ideile?
    Daca raspunsul este DA, noi chiar vrem sa te cunoastem Te invitam sa aloci putin timp cerintelor de mai jos pentru ca esti cu un pas mai aproape de schimbarea dorita

    Principalele responsabilitati:
    - dezvoltarea activitatii firmei in zona alocata in concordanta cu politica comerciala;
    - mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
    - contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia;
    - promovarea produselor si a imaginii companiei la clienti;
    - realizarea obiectivelor alocate;
    - raportari periodice catre superiorul direct;

    Profilul candidatului:
    - experienta in vanzari de preparate - min. 2 ani;
    - experienta relevanta in vanzari produse alimentare;
    - cunoasterea pietei din zona alocata;
    - cunostinte solide pe parte de ofertare, intocmire comenzi, incasari la termen;
    - foarte bune abilitati de negociere;
    - cunostinte de operare PC (Word, Excel, e-mail);

    Atitudini si valori:
    - capacitate de auto-organizare, capacitate de analiza;
    - abilitati de comunicare foarte bune, persuasiune;
    - persoana activa, energica, cu viteza de reactie crescuta;
    - orientat catre client, orientat pe gasirea de solutii;
    - persoana responsabila, capabila sa respecte procedurile de lucru;
    - atitudine pozitiva, corectitudine, spirit de echipa;
    - permis de conducere categoria B.

    Beneficii Oferite:
    - Salarizare motivanta;

    Instrumente munca:
    - Masina de serviciu pentru deplasari, telefon si tableta.