Bucharest

    ofițer recuperare creanțe - București, România - HORA CREDIT IFN SA

    HORA CREDIT IFN SA
    HORA CREDIT IFN SA București, România

    4 zile în urmă

    Compania Hora Credit IFN SA, institutie activa din 2016 pe piata serviciilor financiare non-bancare, cauta un coleg pregatit sa participe proactiv alaturi de noi in unul din cele mai provocatoare proiecte pentru pozitia de Ofiter recuperare creante.
    Ne dorim sa te cunoastem daca esti pregatit sa povestim despre principalele responsabilitati ale acestui rol.
    Rolul principal:Principala responsabilitate a jobului presupune contactarea clientilor activi in baza interna de date in vederea recuperarii sumelor disbursate si neachitate conform datelor scadente prestabilite in contract.

    Candidatul ideal:Responsabilitati:

    • pozitie full-time;
    • experienta anterioara similara cu aplicatii de apelare si/sau sisteme de gestionare a in colectare creante;
    • abilitati de analiza si sinteza, atentie la detalii, dinamism si capacitate de rezolvare promta a problemelor sesizate telefonic de clienti;
    • orientare catre atingerea obiectivelor impuse; (target individual/colectiv);
    • bune abilitati de negociere si exprimare;
    • urnizarea raspunsurilor la solicitarile clientilor;
    • asigurarea unui nivel inalt de calitate al serviciilor de reprezentare inconformitate cu standardele stabilite de catre companie;
    • raportarea constanta catre superiorul direct si management.

    Beneficii:

    • pachet salarial foarte atractiv constituit din parte fixa si bonus de performanta + tichete de masa;
    • atmosfera prietenoasa si o echipa sustinatoare;
    • parte dintr-o companie financiara dinamica in curs de dezvoltare, in care toti angajatii isi pot atinge potentialul;
    • posibilitati de dezvoltare a carierei;
    • oportunitati de a lua parte la proiecte ambitioase, provocari interesante si ocazia de a castiga experienta valoroasa in lucrul cu superiorii;
    • locatie situata ultracentral in Bucuresti.

  • IHM TOTAL CONSULT

    Credit Risk Assistant

    5 zile în urmă

    IHM TOTAL CONSULT București, România Full time

    Suntem în căutarea unui Credit Risk Assistant dedicat și orientat spre detalii pentru a se alătura echipei noastre din departamentul de gestionare a riscurilor de credit pentru compania AS 24. Responsabilitățile acestei poziții sunt cruciale pentru menținerea integrității financi ...

  • B. Braun Medical SRL București, România Full time

    Căutaţi provocări în cadrul unei companii dinamice la nivel global sau al unei afaceri solide de familie de origine germană? La B. Braun, puteţi găsi ambele aspecte. În peste 64 de ţări, mai mult de 62000 de experţi îşi împărtăşesc cunoştinţele zilnic. Suntem pe piață de peste 18 ...