Angajam Manager Productie Confectii Metalice - Craiova, România - Rainzcube

    Rainzcube
    Rainzcube Craiova, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Angajam Manager Productie Confectii Metalice
    Suntem în căutarea unui Manager de Producție pentru a se alătura echipei noastre din domeniul confecțiilor metalice. Dacă ești o persoană organizată, cu abilități de leadership și o experiență solidă în domeniul producției, te așteptăm să aplici la această poziție.
    Responsabilități:

    Supervizarea și coordonarea procesului de producție a confecțiilor metalice
    Planificarea și organizarea resurselor umane și materiale necesare în cadrul fabricii
    Asigurarea respectării standardelor de calitate și a termenelor de livrare
    Dezvoltarea și implementarea strategiilor pentru optimizarea eficienței procesului de producție
    Managementul echipei de producție, oferind suport și îndrumare angajaților
    Raportarea către conducerea companiei privind performanța și eventualele probleme întâmpinate

    Cerințe:

    Experiență anterioară într-o poziție similară în industria confecțiilor metalice
    Abilități excelente de organizare și planificare
    Capacitatea de a lucra sub presiune și de a rezolva problemele în mod eficient
    Abilități de leadership și de comunicare
    Cunoștințe solide în domeniul tehnic și al proceselor de producție
    Studii superioare în domeniul tehnic reprezintă un avantaj

    Dacă ești o persoană proactivă, cu o viziune clară asupra procesului de producție și cu abilități de management dezvoltate, te invităm să aplici la poziția de Manager de Producție în cadrul echipei noastre. Oferim un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial motivant.