Cluj-Napoca

    Inginer proiectant în domeniul construcțiilor CFDP - Cluj-Napoca, România - SC INFRAVERDE CONSULTING SRL

    SC INFRAVERDE CONSULTING SRL
    SC INFRAVERDE CONSULTING SRL Cluj-Napoca, România

    1 săptămână în urmă

    Angajam - Inginer proiectant în domeniul construcțiilor, specializarea drumuri si poduri. Cerințele postului:

    Studii superioare tehnice nivel licență in domeniul CFDP
    Cunoștințe in utilizarea programelor software specifice (AutoCAD, Autodesk Civil 3D)
    Experiență in proiectare privind infrastructura rutiera : minimum 1 an

    Descrierea jobului:

    Rezolvarea in mod constructiv a sarcinilor de proiectare;
    Întocmire părți scrise si părți desenate, documentații tehnice, orice faza de proiectare, folosind programe software specifice.

    Beneficii:

    Mediu de lucru plăcut, colegi tineri si prietenoși care te vor ajuta sa te integrezi intru-un timp scurt;
    Posibilitatea de dezvoltare in domeniul tehnic;
    Salariu si bonusuri motivante, corelate cu rezultatele;
    Prime de sărbători;
    Al 13-lea salariu;
    Decontare transport.

    Structura de salarizare a personalului practicată în cadrul firmei:

    Inginer Junior - 1 an experiențălei
    Inginer Senior - 2 sau 3 ani experiențălei
    Inginer Expert - 4 sau 6 ani experiențălei

  • VIAROM CONSTRUCT S.R.L.

    Sef santier

    3 zile în urmă

    VIAROM CONSTRUCT S.R.L. Cluj-Napoca, România Full time

    CERINTE POST · NIVEL STUDII: superioare, specialitatea - constructii – CFDP - constituie avantaj · EXPERIENTA IN POZITIE: minim 8 ani in construcții drumuri, cu experiența in gestionare bugete de șantier · CURSURI DE SPECIALITATE: management de proiect, managementul timpului si ...

  • AUTOTEHNOROM SRL

    inginer departament tehnic

    2 săptămâni în urmă

    AUTOTEHNOROM SRL Turda, România Full time

    Inginer Departament Tehnic · Căutăm coleg/colegă în Departamentul tehnic – Decontare, cu sau fără experiență, pentru un proiect de anvergură în infrastructura rutieră mare, situat în apropiere de Cluj-Napoca · Persoana potrivită: · Studii superioare finalizate (Universitatea Tehn ...