Gestionar Depozit

    Gestionar depozit - Mogoșoaia, România - CHORUS RESEARCH ENGINEERING

    CHORUS RESEARCH ENGINEERING
    CHORUS RESEARCH ENGINEERING Mogoșoaia, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 zi în urmă

    Chorus este o companie de solutii electrice complete pentru tehnologii energetice si de automatizari, cu o vasta experienta in domeniu si intentii generoase de viitor.
    Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica, in care sa te dezvolti atat profesional cat si personal, aplica pentru acest job si poti fi alaturi de noi
    Se recruteaza si din: Bucuresti, Baneasa, Buftea, Otopeni, Chitila

    Responsabilitati:Efectueaza receptia marfurilor.Pregateste marfa pentru a fi livrata la clienti.Efectueaza inventarul zilnic, impreuna cu gestionarul sef.Alte responsabilitati conform fisei post.
    Cerinte:Studii medii.Constituie avantaj experienta pe un post similar sau absolvirea unui liceu cu profil electric. Persoana organizata, atenta la detalii, cu initiativa. Abilitati de comunicare.Oferta (bonusuri, beneficii)Pachet salarial atractiv.Mediu de lucru motivant.