Drobeta-Turnu Severin

    Asistent achiziții publice - Drobeta-Turnu Severin, România - Stroescu CO

    Stroescu CO
    Stroescu CO Drobeta-Turnu Severin, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Asistent Achiziții Publice
    Suntem în căutarea unui Asistent Achiziții Publice dedicat și motivat să se alăture echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și pasionată de domeniul achizițiilor publice, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Asistarea departamentului de achiziții publice în procesul de achiziție a bunurilor și serviciilor necesare organizației.
    Participarea la întocmirea documentației necesare desfășurării procedurilor de achiziție publică.
    Colaborarea cu furnizorii și autoritățile contractante pentru asigurarea conformității cu legislația în vigoare.
    Monitorizarea termenelor limită și a procesului de achiziție pentru a asigura respectarea procedurilor stabilite.
    Organizarea și arhivarea corecta a documentelor specifice achizițiilor publice.

    Cerințe:

    Studii superioare finalizate în domeniul juridic, economic sau tehnic.
    Cunoștințe solide privind legislația achizițiilor publice.
    Abilități excelente de comunicare și negociere.
    Capacitatea de a lucra eficient în echipă.
    Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită.
    Spirit organizatoric, abilitati de planificare si prioritizare

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant.
    Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile în domeniul achizițiilor publice.
    Pachet salarial motivant.

    Dacă ești o persoană proactivă, dornică să învețe și să evolueze într-un domeniu complex precum achizițiile publice, te invităm să aplici pentru poziția de Asistent Achiziții Publice în cadrul echipei noastre