Lucrator gestionar - Chitila, România - COMPANIA ROMPREST SERVICE

    COMPANIA ROMPREST SERVICE
    COMPANIA ROMPREST SERVICE Chitila, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    RESPONSABILITATI:

    Răspunde de gestiunea stocurilor de recipiente colectare/depozitare deşeurilor menajere şi toalete ecologice;
    Raspunde de gestiunea stocului de material antiderapant din incinta Depozitului central Chitial (stoc Romprest sau in custodie);
    Raspunde de evidenta tehnico-operativa a gestiunii, operează zilnic operatiunile din documentele primare care asigura gestionarea bunurilor;
    Inregistreaza documentele in sistemul informatic in ordinea cronologica a desfasurarii operatiunilor si raspunde de acuratetea inregistrarii acestora;
    Participă activ la operaţiunile de încărcare/descărcare a produselor la/din magazia firmei;
    Verifică documentele la recepţia produselor şi semnalează eventualele neconcordanţe;
    Verifică existenţa tuturor aprobărilor la eliberarea produselor din gestiune conform procedurilor interne;
    Verifica corespondenta intre stocul scriptic si faptic, iar la finalul fiecarei luni, transmite situatia stocurilor gestionate;
    Raspunde solidar cu ceilalti gestionari de bunurile aflate in gestiune.

    CERINTE:- studii medii finalizate- experienta in gestiune de minim 1 an - cunostinte de operare PC, Oracle ERP constituie avantaj- abilitati de organizare si planificare- spirit de observatie si dinamism- capacitatea de a respecta deadline-urile, atentie si loialitate

    Prin aplicarea CV-ului dumneavoastra la acest job, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, data fiind stabilita de comun acord cu acestia.Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.