Operator Facturare

    Operator facturare - Remetea Mare, România - Yellow Fresh Fruits SRL

    Yellow Fresh Fruits SRL
    Yellow Fresh Fruits SRL Remetea Mare, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Descrierea companiei
    Yellow Fresh Fruits SRL, face parte din grupul de firme Citronex, cel mai mare importator si distribuitor de banane din centrul si sud estul Europei.
    Yellow Fresh Fruits SRL este unul dintre cei mai mari importatori si distribuitori de banane din sud-estul Europei pentru rețele de hipermarketuri din Romania, Bulgaria, Ungaria.

    Departamentul nostru financiar-contabil cauta un nou operator de facturare pentru a ajuta cu pregatirea, verificarea si asigurarea contabilitatii documentelor fiscale, precum facturi, avize, stocuri, contracte, registre. Daca ai cunostite de contabilitate primara, esti o persoana organizata si observi fiecare detaliu, vrem sa te cunoastem.
    Responsabilitati:

    Intocmeste documente fiscale relevante (ex. facturi, avize, stocuri, bonuri de consum, contracte);
    Completeaza si verifica zilnic registrele relevante, conform legislatiei in vigoare;
    Ofera suport in realizarea activitatilor din cadrul departamentului financiar-contabil;
    Desfasoara activitati de verificare si validare a datelor de evidenta contabila pentru receptiile de marfa si facturile de marfa si servicii (registru de casa);
    Tine evindenta deconturilor, precum si contabilizarea acestora;
    Inregistreaza facturile furnizorilor in evidenta contabila;
    Intocmeste diverse situatii si oferte in excel, in functie de solicitarile primite;
    Participa si gestioneaza procese de inventariere.

    Cerinte:

    Absolvent studii medii / superioare (preferabil profil economic - contabilitate);;
    Cel putin 2 ani experienta profesiona pe o pozitie similara;
    Bune cunostinte de contabilitate primara si de operare PC (in special Excel);
    Persoana organizata, cu atentie la detalii.

    Beneficii:

    Contract de munca pe o perioada nedeterminata;
    Program de lucru de luni –vineri;
    Se oferă tichete de masa;
    Pachet salarial motivant corelat cu experiența.

  • Yellow Fresh Fruits SRL

    Operator facturare

    6 zile în urmă

    Yellow Fresh Fruits SRL Remetea Mare, România Full time

    Descrierea companiei · Yellow Fresh Fruits SRL, face parte din grupul de firme Citronex, cel mai mare importator si distribuitor de banane din centrul si sud estul Europei. · Yellow Fresh Fruits SRL este unul dintre cei mai mari importatori si distribuitori de banane din sud-est ...