Agent de vanzari - Focșani, România - General Autocom

    General Autocom
    General Autocom Focșani, România

    1 săptămână în urmă

    Compania noastra, cauta oameni pasionati si dedicati pentru a se alatura echipei noastre.
    Daca esti o persoana comunicativa, orientata catre client si iti place sa lucrezi in domeniul vanzarilor auto, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.
    Responsabilitati:

    Consilierea clientilor in procesul de achizitie a autoturismelor;
    Prezentarea caracteristicilor tehnice si avantajelor fiecarui model;
    Intocmirea ofertelor personalizate conform nevoilor clientilor;
    Finalizarea vanzarilor si gestionarea documentatiei aferente;
    Mentinerea unei bune relatii cu clientii si solutionarea eventualelor reclamatii sau solicitari.

    Cerinte:

    Experienta anterioara in vanzari, preferabil in industria auto;
    Abilitati excelente de comunicare si negociere;
    Cunostinte solide despre produsele auto si tendintele din industrie;
    Atitudine proactiva si orientata catre atingerea obiectivelor stabilite;
    Capacitate de munca in echipa si rezistenta la stres
    Abilitati de persuasiune, Permis auto cat. B

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si competitiv;
    Traininguri si programe de dezvoltare profesionala;
    Pachet salarial motivant si bonusuri in functie de performanta;
    Perspectiva de avansare in cadrul companiei;

    Daca esti pasionat de industria auto si ai abilitati solide de vanzare, te invitam sa aplici pentru pozitia de Consilier Vanzari Auto si sa faci parte din echipa noastra dedicata de profesionisti.