Director vanzari - Bacău, România - SC CONTAINERE FDC SRL

    SC CONTAINERE FDC SRL
    SC CONTAINERE FDC SRL Bacău, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Vino in echipa noastra
    Containere Fdc este o societate romaneasca cu o experienta de peste 8 ani, specializata exclusiv in fabricarea de containere.
    Datorita echipei noastre formata din peste 100 de oameni reusim de la an la an sa ne dublam productia de sa continuam aceasta performanta avem in continuu nevoie de personal dedicat care sa se alature echipei noastre.

    Responsabilități:

    Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru atingerea obiectivelor companiei
    Supervizarea și coordonarea echipei de vânzări, oferind ghidare și sprijin pentru atingerea obiectivelor individuale și de grupIdentificarea oportunităților de creștere a vânzărilor și dezvoltarea de noi piețe
    Monitorizarea și analizarea performanțelor de vânzări, furnizând rapoarte și evaluări periodice către conducerea superioară
    Stabilirea și menținerea relațiilor de afaceri cu clienții
    Monitorizarea tendințelor pieței și a concurenței, adaptând strategiile de vânzări

    Cerințe:

    Experiență relevantă în domeniul vânzărilor, inclusiv experiență într-o poziție de conducere si preferabil într-un domeniu de vânzări de produse
    Abilități excelente de comunicare și negociere
    Capacitatea demonstrată de a dezvolta și implementa strategii de vânzări eficiente
    Orientat către rezultate și obiective, cu un focus puternic asupra creșterii vânzărilor și îmbunătățirii performanțelor
    Abilități solide de lider, capabil să inspire și să motiveze echipa
    Capacitatea de a analiza datele și de a lua decizii informate

    Oferim :

    Salariu fix + bonus de performanta
    Masina de serviciu
    laptop
    telefon de serviciu
    Vei lucra într-un mediu plăcut, transparent și orientat către excelență operațională