Tehnician aparate de măsură si control - Timisoara, România - D-Career

    D-Career
    D-Career Timisoara, România

    2 săptămâni în urmă

    Căutăm un Tehnician aparate de măsură si control pentru departamentul nostru de Internal Quality Laboratory.

    Responsabilități:

    • Asigurǎ detectarea din timp a punctelor slabe si a defectelor;
    • Implementează măsuri adecvate pentru înlăturarea defectelor şi punctelor slabe şi urmărește eficacitatea acestora;
    • Optimizarea permanentă (CPI) în sensul strategiei de 0 greșeli si pentru identificarea si aplicarea a posibilităților de economisire a costurilor;
    • Monitorizează modul de derulare a sistemului de calitate instalat şi înaintează de propuneri pentru optimizare;
    • Se preocupă în permanentă pentru respectarea cerințelor pentru asigurarea calității.

    Cerințe:

    • Studii medii finalizate;
    • Experiență in domeniu, minim 3 ani;
    • Cunoștințe de limba engleză/germana;
    • Cunoașterea programului SAP;
    • Cunoștințe operare calculator – programul Microsoft Office;
    • Comunicare şi lucru in echipǎ.

    Beneficii:

    • Pachet de beneficii competitiv;
    • Training inițial, programe de dezvoltare;
    • Mediu de lucru plăcut și stabil cu oportunități de promovare;
    • Șansa dezvoltării carierei într-o companie multinațională de renume.

    Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu multinațional, te rugăm să aplici și online direct pe site-ul nostru, căutând titlul job-ului: Tehnician aparate de măsură si control.

    Toate persoanele care corespund profilului, vor fi contacte in maxim 3 săptămâni.