Turda

    Operatori tamplarie PVC Turda - Plast Technik

    Plast Technik
    Plast Technik Turda, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Operatori tamplarie PVC Turda
    Compania noastra din Turda cauta operatori tamplarie PVC dedicati si priceputi pentru a se alatura echipei noastre dinamice. Daca esti o persoana harnica, atenta la detalii si iti place sa lucrezi cu materiale de calitate, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.
    Responsabilitati principale:

    Asamblarea, montarea si ajustarea elementelor de tamplarie PVC conform specificatiilor tehnice;
    Lucrul cu diverse unelte si echipamente specifice pentru prelucrarea tamplariei PVC;
    Verificarea calitatii produselor finite pentru a asigura conformitatea cu standardele de calitate stabilite;
    Respectarea normelor de securitate si a regulilor de munca specifice domeniului tamplariei PVC.

    Cerinte:

    Experienta anterioara in domeniul tamplariei PVC reprezinta un avantaj;
    Abilitati bune de lucru in echipa si comunicare eficienta;
    Capacitatea de a urma instructiuni precise si de a respecta termenele limita stabilite;
    Atentie la detalii si orientare catre calitate.

    Beneficiile de a lucra ca Operator tamplarie PVC in cadrul companiei noastre includ un mediu de lucru placut si sigur, oportunitati de dezvoltare profesionala si un pachet salarial atractiv in functie de performantele individuale.
    Daca esti pasionat de tamplariea PVC si esti in cautarea unei noi provocari profesionale, te invitam sa aplici pentru pozitia de Operator tamplarie PVC la sediul nostru din Turda.

  • Plast Technik

    reprezentant vanzari

    Plast Technik Cluj-Napoca, România Full time

    AGENT VANZARI TAMPLARIE PVC CU ITALIANA SI FRANCEZA · Suntem o companie specializată în producția și vânzarea de tâmplărie PVC de înaltă calitate și căutăm un Agent Vanzari Tamplarie PVC cu cunoștințe avansate de limba italiană și franceză. Dacă ești o persoană dinamică, orientat ...

    coordonator export

    Candidatul Ideal: · Studii superioareExperiență relevantă în vânzari/ ofertare tamplarie PVCBune abilităti de comunicare, vânzare și negociere · Vorbitor de limba italiana obligatoriu, franceza la nivel mediu constituie un avantaj · Orientare către client și spre atingerea obiect ...