Operator statie de epurare - Comuna Ariceștii Rahtivani, România - ECOMASTER

    ECOMASTER
    ECOMASTER Comuna Ariceștii Rahtivani, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Operator statie de epurare
    Compania noastra cauta un Operator statie de epurare dedicat si responsabil pentru a se alatura echipei noastre. Daca esti o persoana motivata, pasionata de protectia mediului inconjurator si dornica sa contribuie la mentinerea calitatii apei, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.
    Responsabilitati:

    Monitorizarea si operarea echipamentelor din cadrul statiei de epurare conform procedurilor stabilite;
    Verificarea calitatii apei si a deseurilor pentru a asigura conformitatea cu standardele de mediu;
    Intretinerea si curatarea echipamentelor pentru a asigura functionarea corecta a acestora;
    Raportarea oricaror probleme sau incidente catre superiori;
    Participarea la activitati de mentenanta preventiva;
    Respectarea normelor de securitate si sanatate in munca.

    Cerinte:

    Studii medii finalizate (minim);
    Cunostinte tehnice in domeniul epurarii apelor uzate (reprezinta un avantaj);
    Capacitate de lucru in echipa si atentie la detalii;
    Abilitati bune de comunicare si raportare;
    Flexibilitate si capacitate de adaptare la situatii variate.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra in domeniul protectiei mediului inconjurator;
    Training si dezvoltare profesionala continua;
    Pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performanta;
    Mediu de lucru placut si echipa prietenoasa;
    Oportunitati de avansare in cadrul companiei.

    Daca esti o persoana harnica, dornica sa invete si sa se implice activ in protejarea mediului, te asteptam sa aplici pentru pozitia de Operator statie de epurare. Alatura-te echipei noastre si fii parte din efortul nostru comun de conservare a resurselor naturale