Coordonator executie conducte si bransamente - București, România - MASTER GAZ SRL

    MASTER GAZ SRL
    MASTER GAZ SRL București, România

    2 săptămâni în urmă

    Suntem in cautarea unui coordonator dedicat si pasionat, care sa se alature echipei noastre. Daca esti o persoana organizata, cu abilitati excelente de comunicare si o experienta solida in domeniul bransamentelor si conductelor de gaze naturale, aceasta pozitie este perfecta pentru tine.
    Responsabilitati:

    Gestionarea echipelor si coordonarea proiectelor de bransamente si conducte gaze naturale

    Elaborarea planurilor de lucru, a bugetelor si a termenelor de finalizare a proiectelor

    Colaborarea stransa cu dirigintii, proiectantii si alti specialisti pentru a asigura implementarea eficienta a proiectelor

    Monitorizarea si raportarea stadiului proiectelor catre conducerea companiei

    Identificarea si solutionarea problemelor tehnice pe parcursul proiectelor

    Asigurarea respectarii legislatiei si a standardelor de calitate in domeniul bransamentelor si conductelor de gaze

    Cerinte:

    Diploma de studii superioare in domeniul PETROLULUI ȘI GAZELOR

    Experienta relevanta de minim 5 ani in gestionarea proiectelor de bransamente si conducte gaze naturale

    Cunostinte solide in domeniul normelor si reglementarilor tehnice privind bransamentele si conductele de gaze naturale

    Abilitati excelente de planificare, organizare si coordonare a echipei

    Capacitatea de a lucra sub presiune si de a respecta termene stricte

    Abilitati excelente de comunicare

    Certificari relevante in domeniul bransamentelor si conductelor de gaze naturale reprezinta un avantaj

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra intr-o companie de top, recunoscuta pe piata

    Salariu competitiv si pachet de beneficii atractiv

    Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cariera

    Lucru intr-un mediu dinamic si stimulant

    Colaborare cu o echipa de profesionisti talentati si dedicati

    Daca esti pregatit sa iti aduci contributia la dezvoltarea si succesul proiectelor noastre de bransamente si conducte gaze naturale, te invitam sa aplici la aceasta pozitie. Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem