Bucharest

    Business developer Matresses - Bukarest, România - DESIGN MYSLEEP SRL

    DESIGN MYSLEEP SRL
    DESIGN MYSLEEP SRL Bukarest, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Business Developer - Mattresses
    Cautam un Business Developer, dinamic și orientat către rezultate pentru a se alătura echipei noastre și a se concentra pe extinderea prezenței noastre pe piața industriei saltelelor.
    În calitate de Business Developer specializat în saltele, veți juca un rol crucial în identificarea de noi oportunități de afaceri, construirea relațiilor cu potențiali clienți și stimularea creșterii veniturilor.
    Responsabilități cheie:

    Cercetați și analizați tendințele pieței pentru a identifica noi oportunități de afaceri în industria saltelelor.
    Cercetati si analizati tendintele pietei pentru a mari protofoliul de clienti
    Creați și implementați planuri strategice de vânzări pentru a atinge obiectivele de venituri și a crește cota de piață.
    Colaborați cu echipa de marketing pentru a dezvolta strategii și campanii promoționale adaptate sectorului saltelelor.
    Negociați contracte și acorduri cu clienții pentru a asigura parteneriate reciproc avantajoase.
    Monitorizați activitățile concurenților și condițiile pieței pentru a ajusta strategiile în consecință.
    Oferiți rapoarte regulate privind performanța vânzărilor, tendințele pieței și oportunitățile de creștere.

    Calificări:

    Experiență anterioară în dezvoltarea afacerilor, vânzări sau marketing în industria saltelelor. Un palmares dovedit în atingerea obiectivelor de vânzări și stimularea creșterii afacerii.
    Abilități excelente de comunicare și negociere.
    Abilități puternice de analiză, cu capacitatea de a interpreta date și tendințe de pe piață.
    Abilitatea de a lucra independent și în echipă într-un mediu rapid.
    Licență în Administrarea Afacerilor, Marketing sau domeniu similar.
    Limba italiana reprezinta un avantaj
    Permis de conducere

    De ce să ne alăturați:

    Oportunitatea de a avea un impact semnificativ asupra creșterii și succesului afacerii noastre de saltele.
    Lucrați cu o echipă pasionată și dedicată angajată pentru excelență.
    Salariu competitiv și stimulente bazate pe performanță.
    Oportunități de dezvoltare profesională și locuri pentru avansare în carieră.
    Fii parte dintr-o companie inovatoare la vârful industriei saltelelor.

    Dacă sunteți un profesionist motivat și ambițios cu o pasiune pentru dezvoltarea afacerilor și un interes acut în industria saltelelor, ne-ar plăcea să aflăm de la dumneavoastră. Alăturați-vă nouă în modelarea viitorului saltelelor și stimularea succesului afacerii