Manipulant marfa - Brașov, România - InWorkS

    InWorkS
    InWorkS Brașov, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Manipulant marfa

    Responsabilitati:

    Asigura manipularea corespunzatoare a materiilor prime, materialelor si ambalajelor pentru a preveni deteriorarea lor.
    Asigura curatenia spatiilor de depozitare si a locurilor de descarcare pe durata schimbului.
    Raspunde solicitarilor de serviciu venite din partea sefilor, cu respectarea instructiunilor de lucru specifice, de curatenie, GMP, protectia mediului si Situatii de Urgenta aplicabile si afisate la locul de munca repartizat

    Cerinte:

    Studii medii;
    Capacitate de planificare și organizare
    Abilitate de lucru în echipă
    Creativitate și spirit de inițiativa
    Atenție distributivă

    Beneficii:

    Tichete de masa 30 lei/ zi
    Prime pentru sarbatori; prima pentru zi de nastere
    Abonament medical
    24 zile de concediu de odihna
    Contract pe perioada nedeterminata
    Decontare/ asigurare transport

    Vom examina toți candidații și vom selecta persoanele a căror calificare pare să răspundă nevoilor noastre. Vom analiza cu atenție cererea dvs. în timpul screening-ului inițial și vă vom contacta dacă sunteți selectat să continuați procesul de recrutare.