Asistent Medical

    asistent medical - Pantelimon, România - Spitalul Sfantul Sava cel Sfintit S.R.L.

    Spitalul Sfantul Sava cel Sfintit S.R.L.
    Spitalul Sfantul Sava cel Sfintit S.R.L. Pantelimon, România

    3 zile în urmă

    SPITALUL SFANTUL SAVA CEL SFINTIT SRL din Pantelimon - jud. Ilfov angajeaza ASISTENTI MEDICALI.
    Cerinte:
    - abilitati bune de prioritizare, rigurozitate si atentie la detalii;
    - deschidere in relatia cu pacientii - rabdare, respect, prezenta de spirit;
    - abilitati de lucru in echipa;
    - disponibilitate de lucru in ture de zi si de noapte ( tura zi , tura noapte , liber , liber );
    - aviz de libera practica si asigurare malpraxis valabile;
    - experienta in domeniu de minim 2 ani.
    Responsabilitati:
    - gestioneaza eficient circuitul pacientilor in cadrul spitalului;
    - ofera suport administrativ medicilor ( fise pacienti . .);
    - efectueaza interventii medicale specifice (recoltari, teste rapide, injectii .)
    Beneficii:
    - salariul brut intre 8000 si 9000 lei cu sporuri incluse .
    - transport gratuit de la metrou Republica;
    - o masa calda pe zi.